Typy sourozenců

23. ledna 2008 v 16:07 | exkluzivně psáno mou rukou! |  Funny
1 druh-STARŠÍ BRATR: skvělé a skoro idylické, nemusíš ho hlídat, má spustu nezadaných sexy kámošů, nebonzuje, miláčkem rodičů budeš TY i přes všechny výhody tvého bráchy.
Nevýhody-někdy je na obtíž a jestli je pěkný tak se do něho zamilujou všechny tvé kámošky, což se ti asi líbit nebude, pokud má lepší známky budeš ho mít jako vzor, což se ti taky asi líbit nebude. Navíc protože je starší tak jisté výhody a ustupky bude od rodičů mít.
Hodnocení celkem- víc kladů než záporů...
2 druh-STARŠÍ SESTRA: má většinou taky sexy nezadané kámoše, poradí ti ohledně něktých věcí ve kterých je zkušenější, půjčí ti oblečení na rande se tvým idolem-většinou za měsíční službu vynášení odpadků plus tvojí nejlepší rtěnku, pomůže ti náličit a učesat, můžeš s ní probírat kluky-ona tě pochopí víc než rodiče, její časáky jsou i tvoje časáky, nakupování s ní bude větší sranda než s mámou protože ona ví co se nosí a kde se dají sehnat nejlepší hadříky za ceny které nezrujnoujou kapesné ve městě.
Nevýhody-někdy je taky na obtíž, občas tě považuje za malou holku co nestojí o to aby s ní mluvila, může být princezna načuřenka, bývá ti dávana za vzor.
Hodnocení celkem-víc kladů než záporů
3 druh-MLADŠÍ BRATR:děs -běs tohle sis teda nezasloužila, výhody nemá žádné ale nevýhod hory, musíš ho hlídat a navíc je to malej ničitel kterého rodiče jen často krotí, všude ti vleze a v podobném duch bychom mohli kecat ještě hóóóóóóóóóóóóó´dně dlouho...
Hodnocení celkem-upřímnou soustrast...
4 druh-MLADŠÍ SESTRA: totéž co druh číslo 3 a když se sejdou 2 v rodině tak to stojí na letenku na Sibiř, je stejná ne-li horší než druh 3. Klady nemá a zápory-no comment...
Hodnocení celkem- taktéž upřímnou soustrast, já mám jeden exemplář doma a můžeš se zetat lidí co ji zná-:-((((
5 druh- JEDINÁČEK: tak tohle má hóóóóóóóóóóóóódně moc výhod a hóóóóóóóóóóóóóódně málo nevýhod. Jako nevýhoda je bráno to že mají jenom tebe takže na tebe kladou velké nároky a dávají na tebe pozor neboť jim v rozhledu nebrání žádný jiný uvřískaný kousek. Výhod je dost já beru ten že máš celej byt pro sebe, všechny věci pro sebe nikdo ti nešmejdí po pokoji a rodiče ti snesou modré z nebe, nebo alespoň taštičku s trikem od Versaceho co chceš od..hm včerejška????:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sipulka sipulka | Web | 23. ledna 2008 v 16:11 | Reagovat

no.. ty jedináčky bych enviděla tak růžově :d já jsem jedinááček a je fakt, že to má spoustu výhod, ale od Versaceho nemám nic... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama