Červen 2008

28.6.

28. června 2008 v 13:41 | Coco |  My Diary♥
Včerejší večeře s třídní byla OK až na zprávu večera-Kateřina má mononukleózu a my všichni patrně taky. Včera na večeři nepřišla, ale ve čtvrtek byla na rozlučáku a nikomu nic neřekla. Klidně se s náma ocucávala a pila ze skleniček i když mononukléóza se přenáší slinama. Takže líbáním a pitím se společené sklenice. I kdyby se líbala jenom z jedním člověkem on to přenese na dalšího a ten zase na dalšího atd.. Takže v tom jedem všichni. Další sraz-na infekčním v opavské nemocnici. Inkubační doba-14 dní. Doba pobytu v nemocnici-cca 2 a půl měsíce. Doba pobytu doma-cca měsíc. Modlidba za naši třídu nebo alespoň za mě a moje zdraví je opravdu na místě.
Každopádně zítra odíjždím na 14 dní do Chorvatska a zítra už asi nebudu mít čas dostat se k počítači, protože ještě nemám zbaleno chci se s váma rozloučit dneska. Všechny moje SB a pravidelné i nepravidelné návštěvníky mám moc ráda a přeju vám krásné a slunečné prázdniny podle vašich snů. Okolo 15.7 mě máte zpátky. Články asi žádné předpřipravit nestihnu takže tady 14 dní bude mrtvá zóna.
Ohledně designu-vrátila jsem se k vůbec prvnímu Mercredi designu s Paříží. Celé dopoledne jsem se otravovala s exkluzivním letním designem, ale nebyla jsem spokojená. Menu ještě není celé dodělané, až se vrátím určitě ho dodělám. Pokuď by se design změnil za dobu kdy tady nebudu má to na svědomí Coolwewe, která by seděla celé dny u počítače a mořila se s grafikou.
Na závěr tady mám pro všechny takové prázdninové přání:

Jak darovat srdce

28. června 2008 v 13:05 | Coco |  Funny
Chcete někomu koho milujete dát originálně najevo, že ho opravdu milujete? Darujte mu srdce! A to doslova. Podrobný návod krok za krokem najdete zde!
1. Otevřete hruď
2. Přefikněte cévy
3. Vyndejte srdce
4. Vysušte dané místo hadrem
5. Jako náhradu vložte do otevřené hrudi tenisák
6. Izolepou přilepte cévy k tenisáku
7. Perfektně zašijte hrudník
8. Ze srdce odstraňte přebytečné cévky a drátky
9. Srdce vložte do misky a perfektně videzinfikujte
10. Darujte srdce příteli / přítelkyni
Až zaklepete u jeho/jejich dveří se srdcem na dlaňi můžete si být jisti, že vaše láska vydrží dokuď tenisák ve vaší hrudi bude schopen plnit funkci srdce.

Boty versus láska

28. června 2008 v 12:54 | Coco |  Life is life

Boty

Myslíte si, že na tom, co máte na sobě, mužům až tak moc nezáleží? Tak bacha: můj první poten­ciální vztah zničily bílé kozačky.

27.6.

27. června 2008 v 10:43 | Coco |  My Diary♥
"Božská." "Řekla bych osudová." xoxo
Přesně taková byla včerejší noc. Ale pěkně popořádku od Bezručáku. Jak je zvykem na sraz jsem přišla o 10 minut později. Máma se držela pěkně akademické půlhodinky. Geny se prostě nezapřou. supermanProslov byl úžasný, vysvědčení už méně (4x dobrý), u fotek jsem brečela jak želva, když jsem předávala kytku dokonce jsem se i usmívala. Jasně taky se mi bude strašně stýskat pane učiteli. Po všech se mi bude stýskat. loveyouuuA v září mě máte ve škole každé odpoledne. Jsem zvaná. Aby se nenudil. Potom bylo pár fotek, každý dostal keramický tulipánek, můj už je samozřejmně rozbitý, a šlo se domů nachystart na rozlučák. happy
Držím si svých 10 minut a jsem v klidu, protože majitel zahrady kde jsme se loučili přišel chvilku po mě. Zahrada OK. Ze začátku byla nuda a asi okolo půl 10 se to rozproudilo. To už samozřejmně Bára doma spinkala. Přípitek, první vodka, druhá vodka, potom jsme ji nechali kolovat do toho trochu něčeho jahodového a už to šlo. Pak už jsme jeli heslem "každý s každým". sakraChvilku před půlnocí jsem se rozhodla je opustit, protože máma by nerozdýchala pozdní příchod. Spíš táta, který mě podrobil dechové zkoušce. Nevěřte tomu, že vodka není cítit. S Robinem jsme bloudili mezi zahrádkama, samozřejmně že jsme se zhádali, protože to, že jsme to celé obcházeli byla jeho vina. A za všechnu tu dřinu a moje hysterické záchvaty dostal jenom "dobrou noc" a malou pusu. Víte já jsem za těch 45 minut stihla vystřízlivět. ham
Něco po půlnoci jsem hupsala do postele a v 7 mě máma budila jestli prý nejdu do školy.boomba A potom už jsem neusla takže jsem hodila do pračky špinavé oblečení, namalovala se, abych se nebála projít kolem zrdcadla a vykartáčovala si žabky. A v 7 další rozlučková párty s naší třídní. A teď mě čeká kadeřnice takže mě prosím omluvte. dancing

Řětězák #1

26. června 2008 v 14:05 | Coco
diamantPiješ kafe? • a kdo ne? Nejraději latté nebo kafe s příchutí pomeranče. Může být i čokolády.
diamantMáš ráda kofolu, coca-colu apod? • Kofolu ne,protože chutná jako sirup proti kašli, ale Colu jo.
diamantPiješ čaj? Jaký nejraději? • Jj. Ovocné.
diamantA kakao? Granka??! • Bio kakao ke snáídani skládající se z chlebu s máslem :)
diamantA alkohol? • záleží kde, kdy a s kým :D. Cinzano, šampáňo.
diamantKouříš? Jaké cigarety? • ne. Kouření se mi hnusí.
diamantSedm věcí, které máš v tašce: • lesk Bourjois, klíče, mobil, parfém Roxy, červený fix, pití, MP4

Babiččiny brýle

26. června 2008 v 13:42 | Coco |  Hot trendy
..Ano, to je nový trend. Vaše babička bude muset s luštěním křížovek počkat, až dorazíte domů...:)
Kdo ze známých tváří této módě propadl?

Topmodelka Julia Dunstall

26.6.

26. června 2008 v 13:35 | Coco |  My Diary♥
Sakra, sakra, sakra. Dneska máme to velké rozloučení s učitelama v Bezručáku a já nevím co si obleču. Celý týden musí to kurevské slunko svítit jak blázen a když o něco jde tak se zatáhne a fučí, že to paruky bere. To teda v těch šatičkách a účesu moc parády nenadělám, protože než dobaletím do Bezručáku budou mě pokládat za rusalku. Rovnou od Dvořáka. Snad se to do 4 zklidní. Kdyžtak boty do kabelky a deštník jako povinou výbavu.
Ale jestli budeme pod deštníkama i večer na rozlučáku se třídou špatně se nám bude pít. Ono v jedne ruce deštník, v puse jazyk spolusedícího a v druhé flašku to se nepije zrovna nejlíp. Tak budu alespoň střízlivá až půjdu zítra ke kadařnici. :)
Aktuální pohled z okna:mraky táhnou pryč, sluníčko už vykukuje.
Fajn vracím se k dilematu jestli si mám vzít k těm šatům ten tyrkysový náramek nebo radši ten bílí. A ještě jestli mám použít radši tu vůni od Roxy nebo Paula Smitha. Amora od Cacharelu rovnou škrtám, protože je taková silná a k těm šatům se moc nehodí.
Paul Smith.
Aktuální pohled z okna:kurva, prší. A k tomu svítí slunko.
Zítra se vám ozvu s detailním popisem kdo měl co na sebe a co se dělo minutu po minutě. :)

24.6.

24. června 2008 v 19:36 | Coco |  My Diary♥
"Jak se vám daří? Souhlasíte, že do tohohle se člověk musí zamilovat? Je přece báječené vyjít sem nahoru a vedět, že tohle místo skutečně je, den co den? Pro mě je tohle opravdový ráj!" Snídaně u Tiffaniho Audrey Hepburn
Doprovodila jsem tátu na zdravotku, kde byla schůze pro budoucí studenty. No spíš studentky, protože kluci u nás ve třídě budou jenom 3 a spíš pro rodiče budoucích studentů. Hned v okamžiku kdy jsem vstoupila do dveří jsem měla chuť se otočit a pokořit rekort v běhu na dlouhé tratě. Ředitelka ten školní řád vážně žere. Naše budoucí třídní nevypadá jako masový vrah takže snad ani nebude. Ze spolužaček, protože ti 3 zástupci mužského pohlaví nedorazili mi příjdou sympatické 2. Jedna vypadá, že bude taková plachá myška a druhá jak se vyjádřil táta bude nebezpečná. Prý se k ní nemám hlásit, ale mě prostě příjde ke mě nejvhodnější. Narozdíl od toho zbytku, který se dostavil. Jedna se tvářila jako by kousala citrón a měla celou dobu puštěnou hudbu a prostě od pohledu to budě taková ta rýpavá svině co ji není nic dobrý. A ten zbytek jsem si ani nestihla moc prohlídnout. A věřte že jsem měla příležitost-naše milá paní učitelka mě totiž vybrala jako rozdávačku papírů s adaptačním kurzem. Docházku tam berou vážně vážně. Omluvenky od doktora, žádné omlouvání z tělocviku pokuď nemáte nohu v sádře a žádné předčasné začátky prázdnin. Mám dojem, že ta škola není nic pro mě. Celý učitelský sbor v čele s ředitelkou bude pěkně úzkoprsý. Naškrobená ředitelka a její školní řád. Patrně si z něho předčítá večer a my se ho budeme muset učit naupaměť. Dostaňte mě odtama!
K šatům jsem všechno koupila-bílé žabky, které jsou prostě dokonalé a náramky, které jsem asi ztratila. Zatím jsou nezvěstné. Tak snad se do čtvrtka najdou :)

My little darling...

24. června 2008 v 19:34 | Coco |  My Diary♥
Můj slaďoušek :)

Nákupy 0.2

22. června 2008 v 19:17 | Coco |  Moje nákupy
Jelikož se mi milá manikůra rozpadla doslova u nehtů a máma měla námity proti mému "zastřihávání" nehtů na nohou kuchyňským nožem nezbylo mi nic jiného než se vypravit někam kde mi nebudou při otázce "máte nějaké manikůrní sady"? nabízet "smirkl papír" a brusku. Navíc když je ve Fann ta akce "Kup 3 a ten nejlevnější máš zdarma tak jsem ani nemusela hledat katalog firem na seznamu. Zato jsem hledala spoj do Tesca, protože u nás jezdí ten autobus zdarma a staví kousek od mého chrámu alias cihlového domu. Na internetu bylo napsáno 13:54. To mi zcela vyhovovalo-stihla jsem se oblíct, asi 3x se jít převlíct, najít náušnice, zavolat Kristýmě ať jde taky, vynést odpadkový koš, 4x poupravit make-up a vyhrabat si boty. Prostě beze spěchu. Ve 13:48 jsme se sešli na zastávce. Pro moji jistotu jsem se šla podívat v kolik to jede jinak, to kdybych si vzpomněla, že nemám vystínované pravé oko. Hodlám žalovat jizdní řády.cz poňevadž ten autobus jede v 13:42! Po rozdýchání prvotního šoku jsme teda šli pěšky. Ono my nevidíme z baráku tu svíticí kouli na střeše takže to není nijak blízko. Navíc v tom vedru...jsme se sázely, která z nás dřív zkolabuje. První věc, kterou jsme udělali když jsem se tam připloužili bylo, že jsme se vydali hledat občerstvení. Proč mi jenom slovo "občerstvení" připomíná "odčervení"? Po 2 kolách jsme konečně mohli vstanout s vědomím, že určitě neumřeme na dehydrataci. Zamířili jsme do Daichmannu, protože jsem v nějakém časáku viděla boží brejle téhle značky. Byli až moc velké, moc růžové a moc bez UV filtrové. Hned vedle je Bijou Brigite kde chodíme vždycky navíc pořád nemám nic k těm šatům. Na první pohled jsem se zamilovala do úžasných naušnic. Hned pod nima byli další úžasné naušnice a kousek od nich náramek jako stvořený pro ty šaty, ale já už jsem se viděla v těch naušnicích takže náramek bude muset počkat dokud nepřemluvím mámu nebo nevyloupím banku. Ty naušnice jsou úžasné, ale nemám k nim ten zbytek. A že bych šla do školy jenom v těch naušnicích? Jsou vážně úchvatné takže nic jiného k nim není třeba, ale nemáme zas až tak chápavé učitelé. Však ono se něco koupím nebo "vypůjčí" od ségry. Jaké to štěstí, že ten buřtík má stejnou velikost ač je o 5 roků mladší. Ve Fann Krista propadla nákupnímu šílenství. Já jsem byla skromňější a mimo manikůry, která byla hlavní cíl cesty jsem si koupila ještě hnědou řasenku Bourjois a když tam byla ta akce přihodila jsem ještě jeden lesk.
O tričku Orsay, které bylo v akci a v obchodě se mi líbilo radši pomlčím. Ono totiž tak božsky vypadalo jenom v obchodě. Navíc mě kvůli němu máma asi rozporcuje na obědy na dovolenou.
Photos

10 nejrizikovějších sportů

22. června 2008 v 18:22 | Coco |  Beauty
Při kterém sportu vám hrozí největší nebezpečí? Klikněte na celý článek a nezapomeňte na heslo "Sportem k trvalé invaliditě" :)
Navíc kdo by se potil na hřišti, když přitom ani zdaleka nepřipomíná Gisele?
Ani takový úžasný dresík nemáme :)
Nemluvně o dokonalé formě vlasů a make-upu po hodince strávené na hřišti :)

Kolik stály vaše nejdrahší boty?

22. června 2008 v 11:17 | Coco |  Na téma...
Někomu stačí dva páry bot na rok. Na léto flipflopy a tenisky na zimu. Někdo má plnou skříň botiček se zvučnými jmény-Prada, Manolo Blahnik či Marc Jacobs a z domu nevýjde bez jehliček Dolce&Gabbanna. Za boty jsou ochotni zaplatit cifry se 4 nulama i víc. A jak jste na tom vy? Kolik stály vaše nejdrahší boty? Jaký styl bot preferujete? Jehly či skejty? Jakou značku bot máte nějraději? Jaký styl byste na nožky neobuly?

Grafika #3

21. června 2008 v 20:45 | Coco |  Grafika
Na blend byli použity exkluzivní fotografie, které vidím poprvé. Kirsten patří mezi mé oblíbené herečky takže nebudu vyrábět blend s fotkama, které už viděl každý. Mě se blend hrozně líbí a myslím, že i když není tak graficky zpracovaný jako třeba u Coolwewe, je úžasný. Moje grafika je většinou takové jednoduchá. V jednoduchosti je přece krása. :)
+ rozvrh hodin do MVGS

Malé změna v SB

21. června 2008 v 16:19 | Coco |  Oznámení
Projela jsem SB a se 3 lucky star se musíme rozloučit. S Mrs.Crazy Jankou, Petlukou a Verčou. Proč? Buď mě jejich blog nezaujal, neměla jsem tam co číst a prohlížet nebo nepřišli jak je dlouhý světelný rok. Příští vyřazený bude pravděpodobně Honzin.
Já taky nejsem dokonalé SB, ale buďte si jistí, že na vaše blogy chodím. Akorát třeba nevím co napsat. Když napíšu můžete si být jisti, že komentář je originál a nikomu jinému jsem ho nepsala. A určitě neuvidíte můj komentář typu "ahoj moje milé SB, jak se máš", který hodím ctrlc a objedu s ním všechny SB.
Upozorňuju, že tahle změna není poslední!
A nazávěr pro ty, kteří by chtěli nahradit ty "odpadlíky". Přiberu ještě nanejvýš 5 SB. Neberu všechny. Váš blog musí mít nějakou úroveň. Hodnotím
1. Design vašeho blogu-blog musí mít nějakou formu a sladěnost.
2. Obsah blogu-Tokio Hotel, HSM, Scene, EMO a dietářky neberu.
3. Styl vašeho psaní-AwojQky JaQ Ze MáTé BoBÍšči je příklad toho co mě děsí.
A něco pro moje oblíbené SB.

20.6.

20. června 2008 v 20:37 | Coco |  My Diary♥
To nám to utíká co? Za 6 dní končíme školu, za 6 dní se potkáme v trafice s Cosmopolitanem v ruce, za 9 dní vás opustím kvůli dovolené, za 25 dní budu zpátky, za 2 měsíce nastoupíme na novou školu, za 6 měsíců budou Vánoce, za 7 měsíců pololetní vysvědčení a za rok zase podobný článek :)
Začíná na mě působit melancholie a dojetí z konce. Od pátku 27. už moji spolužáci budou moji bývalí spolužáci. Moji oblíbení učitelé budou moji bývalí oblíbení učitelé. Tak ten druhý příklad asi moc nevyužiju. Tak trochu pozměněno: Ta protivná baba na přírodpis bude moje bývalá protivná baba na přírodopis. Už to zní lépe. Na chvilku ještě do blízké budoucnosti-jako takovou pozvánku na rozlučák máme takovou jakoby smuteční listinu. Dost lidí je z toho na větvi, ale mě to moc originální nepříjde. Už jsem to viděla u kámošky a u sestřenky. Prostě se tím loučí každý 2 blb. Neberte to osobně holky pokuď to čtete. Nechám je přitom, že je to úžasný nápad a zase jsme silně originální. Ale zpátky do přítomnosti.
Jakožto silný rozsévač bakterií a nemocí jsem doma v karanténě a řeknu vám, že to není žádný med. Kromě toho, že v noci nespím a když náhodou usnu pořád slyším hlasy jak se se mnou na něčem hádají. O nějakém chlapovi nebo klukovi. Potím se víc než v sauně a ve sprše jsem snad 4x za hodinu. Vzhledem k tomu, že ráno naproti v baráku spravujou okna a Jana se hádá s mámou, že nechce do školy se ani moc nevyspím.
Za tohle trápení si zasloužím nákupní terapii. Musím si něco koupit k těm šatům na rozlučák, v Daichmannu jsem viděla boží sluneční brýle, na přežití dovolené budu potřebovat knížku, moje manikůrní sada obsahuje jeden pilník, který se stále odpojuje od držáku, náplasti na ákne se osvědčili akorát se jaksi ztratili a ve Fann je tento měsí akce, když koupíte 3 věci tu nejlevnější máte zdarma takže si určitě pořídím něco z kolekce Bourjois. Tahle akce trvá do konce měsíce takže se určitě potkáme.

Roxy-psí modelka

20. června 2008 v 20:35 | Coco |  Pictures
Roxy-psí modelka. Pojmenovaná podle značky vyrábějící úžasné oblečky.
Tenhle vysocé módní mazlíček bohužel nepatří do mé sbírky věcí na mazlení.

Gucci ♥ NY

19. června 2008 v 16:45 | Coco |  Hot trendy
Při příležitosti otevření největšího světového butiku Gucci přichází na trh také limitovaná edice stylové kabelky Gucci s příznačným názvem Gucci Loves NY, která je k dostání právě v obchodě na 5.Avenue. Výdělek z prodeje těchto kabelek poputuje na údržbu 21 dětských hřišť v New Yorském Central Parku. Lepší krok k získání přízně obyvatel New Yorku snad ani značka Gucci zvolit nemohla.
Osobně se mi ta kabelka moc nelíbí, ale opravdu NUTNĚ potřebuju novou kabelku takže kdyby mi ji někdo nabídl na ulici, neodmítla bych. A když se tak na ni dívám dýl fakt se mi začíná líbit. Tak kdo mi ji koupí? :D Já si můžu zajít koupit možná tak pár těch jablek. A ani nebudou tak červené. Gucci je prostě Gucci.
K té nutné kabelce-modrá proutěná je už vážně na vyhození, další modrá pletená je velká tak na 2 kapesníčky a ještě k tomu přeložené, starorůžová Baťa je ve stavu kdy by měla ležet v popelnici, džínovou nemám ráda, a 2 ultra malinké džínové? Děkuju ale vypadám s ní jako debilus. Takže je jasné co budu v Brně shánět :)
Gucci Loves NY

"Oblečky" pro foťáky

19. června 2008 v 16:00 | Coco |  Hot trendy
Máte rádi změny? Chcete aby i váš foťák byl vysoce trendy? Firma Olympus pro vás připravila novinku v podobě barevných ,skinů' - polepů, kterými můžete ozdobit, ale i chránit svůj fotoaparát Mju. Na www.mojemju.cz si vyberete z řady samolepek nebo si vytvoříte vlastní design. Díky speciálnímu lepicímu systému se dají měnit častěji než ponožky. I když záleží jak často si je měníte :)
Pro inspiraci do čeho oblíknout foťáček

19.6.

19. června 2008 v 11:30 | Coco |  My Diary♥
Exkluzivní zpráva psána z mé postýlky:
Komu by se chtělo chodit do školy? Ještě k tomu na pitomé vaření? Zvlášť když mu není zrovna nejlíp a má v krku bloklé plotýnky?
Někomu možná jo, ale osobně dávám přednost domácímů lenošení.
Zavádím novou rubriku pro všechny milovnice módy "módní úlovky měsíce XX". Každý měsíc prostě vyberu pár věcí, které musíte mít. Nemusíte, ale můžete se inspirovat. Navíc k "úlovkům" bude i seznam akcí a slev v různých obchodech.
Slibovala jsem vám, že mercredi bude blog orientovaný převážně na vyjádření vašeho názorů a přitom je skoro stejný jako předtím. Ale musíte uznat, že ten novinářský kabátek je senzační. A to už mám v plánu blog "převlíct" do něčeho letního. Už mám obrázky na záhlaví akorát ještě nevím co udělám s menu. Nabízí se spoustu variant, ale žádná neladí k záhlaví. Takže bude prostě jinačí obrázek v záhlaví. Bude muset ustoupit :)
Určitě vám doporučuju jako četbu na prázdniny knížku "Au-pair, léto začíná".
U Klárky jsem v MVGS, můj výtvor je zařazen do soutěže i se zpožděním.
Je pravda, že se hlásím do různých soutěží a potom to třeba nepošlu včas, ale není to tím, že jsem líná. Prostě nestíhám. V soutěži u Coolwewe jsem byla vyřazena v prvním kole, protože na školní výlet si asi nevezmu počítač. Výlet byl pondělí-úterý, v pondělí byl zadán úkol a ve středu to mělo být poslané. Mám i jiné povinosti, které stavím výš než colorku Aundrey Kitching.

Crocs

19. června 2008 v 11:05 | Coco |  Hot trendy
O gumácích Cross jsi si už určitě slyšela, ale až dnes se dozvíš o těchto designérských botkách něco víc. Dozvíš se, proč vznikly, kde všude se do nich lidé zamilovali a určitě se dozvíš i něco víc o jednotlivých prvcích těchto botek. Ačkoliv původně měly sloužit ke zcela jinému účelu, dnes se z Cross stal modní hit, který budí pozornost všude, kde se objeví...