19.6.

19. června 2008 v 11:30 | Coco |  My Diary♥
Exkluzivní zpráva psána z mé postýlky:
Komu by se chtělo chodit do školy? Ještě k tomu na pitomé vaření? Zvlášť když mu není zrovna nejlíp a má v krku bloklé plotýnky?
Někomu možná jo, ale osobně dávám přednost domácímů lenošení.
Zavádím novou rubriku pro všechny milovnice módy "módní úlovky měsíce XX". Každý měsíc prostě vyberu pár věcí, které musíte mít. Nemusíte, ale můžete se inspirovat. Navíc k "úlovkům" bude i seznam akcí a slev v různých obchodech.
Slibovala jsem vám, že mercredi bude blog orientovaný převážně na vyjádření vašeho názorů a přitom je skoro stejný jako předtím. Ale musíte uznat, že ten novinářský kabátek je senzační. A to už mám v plánu blog "převlíct" do něčeho letního. Už mám obrázky na záhlaví akorát ještě nevím co udělám s menu. Nabízí se spoustu variant, ale žádná neladí k záhlaví. Takže bude prostě jinačí obrázek v záhlaví. Bude muset ustoupit :)
Určitě vám doporučuju jako četbu na prázdniny knížku "Au-pair, léto začíná".
U Klárky jsem v MVGS, můj výtvor je zařazen do soutěže i se zpožděním.
Je pravda, že se hlásím do různých soutěží a potom to třeba nepošlu včas, ale není to tím, že jsem líná. Prostě nestíhám. V soutěži u Coolwewe jsem byla vyřazena v prvním kole, protože na školní výlet si asi nevezmu počítač. Výlet byl pondělí-úterý, v pondělí byl zadán úkol a ve středu to mělo být poslané. Mám i jiné povinosti, které stavím výš než colorku Aundrey Kitching.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klárka Klárka | Web | 19. června 2008 v 14:18 | Reagovat

no jako myslím minimálně jednu fotku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama