20.6.

20. června 2008 v 20:37 | Coco |  My Diary♥
To nám to utíká co? Za 6 dní končíme školu, za 6 dní se potkáme v trafice s Cosmopolitanem v ruce, za 9 dní vás opustím kvůli dovolené, za 25 dní budu zpátky, za 2 měsíce nastoupíme na novou školu, za 6 měsíců budou Vánoce, za 7 měsíců pololetní vysvědčení a za rok zase podobný článek :)
Začíná na mě působit melancholie a dojetí z konce. Od pátku 27. už moji spolužáci budou moji bývalí spolužáci. Moji oblíbení učitelé budou moji bývalí oblíbení učitelé. Tak ten druhý příklad asi moc nevyužiju. Tak trochu pozměněno: Ta protivná baba na přírodpis bude moje bývalá protivná baba na přírodopis. Už to zní lépe. Na chvilku ještě do blízké budoucnosti-jako takovou pozvánku na rozlučák máme takovou jakoby smuteční listinu. Dost lidí je z toho na větvi, ale mě to moc originální nepříjde. Už jsem to viděla u kámošky a u sestřenky. Prostě se tím loučí každý 2 blb. Neberte to osobně holky pokuď to čtete. Nechám je přitom, že je to úžasný nápad a zase jsme silně originální. Ale zpátky do přítomnosti.
Jakožto silný rozsévač bakterií a nemocí jsem doma v karanténě a řeknu vám, že to není žádný med. Kromě toho, že v noci nespím a když náhodou usnu pořád slyším hlasy jak se se mnou na něčem hádají. O nějakém chlapovi nebo klukovi. Potím se víc než v sauně a ve sprše jsem snad 4x za hodinu. Vzhledem k tomu, že ráno naproti v baráku spravujou okna a Jana se hádá s mámou, že nechce do školy se ani moc nevyspím.
Za tohle trápení si zasloužím nákupní terapii. Musím si něco koupit k těm šatům na rozlučák, v Daichmannu jsem viděla boží sluneční brýle, na přežití dovolené budu potřebovat knížku, moje manikůrní sada obsahuje jeden pilník, který se stále odpojuje od držáku, náplasti na ákne se osvědčili akorát se jaksi ztratili a ve Fann je tento měsí akce, když koupíte 3 věci tu nejlevnější máte zdarma takže si určitě pořídím něco z kolekce Bourjois. Tahle akce trvá do konce měsíce takže se určitě potkáme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klárka Klárka | Web | 21. června 2008 v 11:57 | Reagovat

na blogu mám o5 zadání 3.kola a vyhodnocení 2.kola tak jukni

2 Anny *Allstar*tvoja ♥♥♥pusinQa♥♥♥ která tě má mocinky moc ráda:-* Anny *Allstar*tvoja ♥♥♥pusinQa♥♥♥ která tě má mocinky moc ráda:-* | Web | 21. června 2008 v 12:02 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama