Červen 2008

1.6.

1. června 2008 v 11:28 | Coco |  My Diary♥
Tak jak se máte koťata?
Tohle je poprvé co jsem vstala před 11 hodinou. A to jsem měla v noci budíček v podobě bouřky. Fakt miluju když ležím v teplé posteli a na střechu bubnuje déště. Ještě štěsí, že bydlíme ve střešním bytě, protože jinak bych si mohla užívat jedině dupajících sousedů. Takhle si užívám deště a různých půdních příšer. Vždycky když je venku tak hnusně mám chuť prostě jít ven a jenom v pyžamu se procházet mezi kapkama deště. Taková "walking in the rain". Nebo snad "kiss the rain"?
Včera jsme byli u babičky, protože děta má štěnata. Kdybyste je viděli-to jsou takový malí mazlíčci. Dneska beru foťák a zahraju si na paparazze.
A zítra škola. Naštěstí mě ještě večer čekají Chirurgové. A hned v 7 tělocvik. A potom sloh, kde máme psát životopis. Co mám jako psát? Že jsem chodila do školy, pak do školy a zase do školy?
No a když už jsme u té školy-dneska se mi zdálo, že jsem chtěla jet na cyklák se školu. A když jsem se šla zeptat učitele jestli můžu tak řekl, že jo a potom mu na nohu spadlo kolo a on zařval "kurva". A já jsem se tomu smála jako blbec.
A ještě jedna věc. Víte jak se dělají ty testy hodnot?! Tak mě vždycky vyjde rodina na posledním místě. Na 1. místě mám lásku, karieru, peníze a až dole rodinu. A to chci alespoň 4 děti. Asi si myslím, že to chci, ale ve skutečnosti chci jenom peníze a slávu.

Lavazza•calendar 08

1. června 2008 v 11:11 | Coco |  Módní shooty
Máte rádi kávu? Pokuď ano, určitě jste už měli možnosto ochutnat italskou kávu Lavazza. Italská společnost Lavazza, zabývající se výrobou kvalitní kávy, představila v Paříží v zámku Versailles kalendář pro rok 2008. Fotografem extravagantních snímků s motivem kávy Lavazza je Finlay Mackay.