Červenec 2008

31.7.

31. července 2008 v 20:17 | Coco |  My Diary♥
Půlka prázdnin je za náma! Abych pravdu řekla, nic světaborného co by stálo za zmínku jsem nepáchála, kromě totálního zničení MP4 a telefoního čísla na jednoho nejmenovaného blonďáka. Ale pěkně popořádku.
S tou MP4-kamarádka si koupila kdesi v Praze tuny samolepek na mobil a MP3 (něco podobného najdete v Bravo Girl) a rozhodla se, že tím šikovně zamaskuje dezolátní stav svého mobilu. Při té příležitosti polepila i rádio a MP4. Nejen svoji. Když viděla moji MP4 a jejích pár škrábanců rozhodla se pro celkovou změnu. Díky jejímu heslu "stříháme a lepíme přiměřeně, přiměřeně" ze všech rohů trčely kousky té "úžasné" lepenky. I po obstříhání manikůrníma nůžkama to vypadalo víc než děsivě takže se rozhodla, že přece jenom je to moje MP4 a není zase v takovém stavu jako její mobil. Jenže ouha! Nálepka šla dolů, ale s ní i většina laku z MP4! Ano v topm okamžiku jsem měla chuť ji zabít a když se podívám na to dílo zkázy mám chuť zabít ji ještě teď. Jaké to štěstí, že má tak dobré srdce a věnovala mi další úžasnou samolepku, abych stopy jejího ničení mohla zahladit. Mám dojem, že až to budu příště slepovat vezme to i ten ubohý zbytek, který tam ještě zůstal. Budu muset prostě zapracovat o novou MP4 jako pozdní narozeninový dárek :)
A co se týče toho blond telefoního čísla? tady snad není ani nic k vysvětlování. Možná stojí za zmínku naše sázka o to, která bude mít na konci prázdnin víc čísel v kategorii-blond, brunet a neidentifikovatelná barva.
A otázka k designu-tenhle design tady je už trochu dýl, mě se líbí, ale mám připravený nový. Takže je to jen na vás-nový design nebo ještě tady nechat tenhle?

Reklamy Bourjois

30. července 2008 v 18:28 | Coco |  Beauty
Musím se s váma podělit o pár úžasných reklam na líčidla Bourjois :)
Bourjois °4 outakes 1
Bourjois °5 outakes 2

Uhoď ji, je to Francouzska!

30. července 2008 v 17:48 | Coco |  →Movies&Serials
Nudné odpoledne ti oživí film Uhoď ji, je to Francouzska! Nejsem ani masochistka ani nechovám nenávist vůči Francouzům. Pokuď se vám u filmu nechce moc uvažovat a máte rádi tenergerské komedie je mlácení nebohých Francouzek přesně to pravé pro vás!
Starla je hezká dívka v texaském městečku a jejím velkým snem je, stát se televizní hlasatelkou. Aby uspěla v soutěži krásy, souhlasí s návrhem ubytovat u sebe studentku z Francie. Genevieve se nejdřív zdá být ostýchavá puťka, ale Starla má najednou samou smůlu - přijde o místo roztleskávačky, dostává špatné známky a ztratí i svého kluka. Naopak Genevieve se vetře do přízně jejich rodičů a stane se na škole populární. Starla začne mít podezření, že Genevieve ji svými intrikami připravila o její místo na slunci. Rozhodne se proto připravit nemilosrdnou pomstu. Genevieve však přesně na to čeká!

27.7.

27. července 2008 v 13:49 | Coco |  My Diary♥
Bonjour!
Comment ca va?
Vrátíme se z rozpáleného Cannes, letní Paříže i levandulí provoňěné Provence zpátky do česky mluvících zemí. I když pronevcovskou levandulí si můžete provonět domov z levandulovou vodou a jinýma 100% Provencovskýma přípravka od L'occitane. U L'occitane seženete i rozkošné kosmetické taštičky! Ale teď už vážně pryč i z L'occitane. :)
Půlka prázdnin skoro za náma a ještě pořád žádný nezapomenutelný letní zážitek? To jsme na tom podobně. Zážitků plno, ale žádný není ten pravý a 100% neopakovatelný. Já jako sečtělé děvče jsem včera při listování jakéhosi mámineho časopisu objevila článek, který mi vlil energii do žil. A taky do pusy, abych naše přesvědčila, že to je to pravé. A o čem ten článek vlastně byl? O zorbingu! Nemusíte létat kvůli těm průhledným koulím ve kterých vás pustí z kopce až na Nový Zéland, ale stačí vám V...... teď mi to vypadlo z hlavy, ale je to asi 3 hodiny cesty autem od Opavy. Sáhněte prostě pro atlasy a najděte si to. Mají tam 2 kopce na zorbování, jeden mírnější a druhý prudčí a jedna jízda vás výjde okolo 350Kč. To je ten nezapomenutelný zážitek. Hlavou dolů, hlavou nahoru a drandíme z kopce. :)
Ještě jedno oznámení na konec-tento týden budu okolo 2 dnů mimo blog, protože se chystáme do Prahy. Mezi kulturní dědictví, které hodlám navštívit patří Sephora, Chodov, Zličín, Černá růže a další pamětihodnosti :D.

Nákupy 0.3

25. července 2008 v 10:50 | Coco |  Moje nákupy
Včera jsme uskutečnili nákupní výpravu do Brna. Jelikož máma obchází obchody šnečím tempet vyrazila jsem svým krokem rychlostí celéjednopatroVaňkovky za hodinu. V JeansClubu mi padla do oka a následně do ruky úžasná šedá sukně Philipa Russela. Délka těsně nad kolena a barva hodící se k téměř všemu co se mačká v mojí skříni. Máma z ní moc nadšená není, protože sukně těsně nad kolena nejsou její styl. Její možná je, ale mě by nejraději nechala jít v sukni velikosti nohavičkových kalhotek. Při jejím vyprávění o minisukni o které si myslela, že jsou takové ty hrozivě krátké kraťasy jsem ji musela zastavit a připomenou ji, že jdu na školu kde by takové sukně opravdu nerozdýchali a ta moje šedá je naprosto vhodná pro další studium na zdravotním lyceu. Ještě pořád se mnou nemluví. Nepřipustila jsem totiž její argumenty, že kdy jiný by měl v takových sukních chodit když ne já. Když jsem ji setřásla nabrala jsem směr Reserved kde jsem se obohatila o 2 trička-malinové tričko s krátkým, nařaseným rukávem a hnědo-bílé tílko. O dalších 50 obchodů později jsem měla už i peněženku Pietro Filipi a modrý pruhovaný nátělníček z Brodwaye. Můj poslední kousek je světle žluté tílo s takovou broží v podobně panenky z Tenezis. Ve Vaňkovce je tolik obchodů že 6 nových kousků nepovažuju za dostatečný úlovek. V Caffé Heaven jsem si dala božskou třešnovou tříšť Bombaca. A nabrali jsme směr Olympia. V tomhle obchodě neměli absolutně nic. Hodinky Swatch, které jsem měla vybrané neměli takže mám mega velký katalog ze kterého mám vybrané další patery hodinky. V Sephoře jsem se rozhodla, že se budu ve sprše rozmazlovat a koupila jsem si krémový sprchový gel s vůní čokoládového sufflé. V L'oocatine či co to je za francouzský jazykolam jsem dlouho váhala nad kosmetickou taštičkou. Nakonec jsem se rozhodla, že moje 3 taštičky, které na mě čekají doma musí stačit. Ale jestli v Pietro Filipi zmerčím taštičku k té mojí peněžence přidám ji do sbírky. Máma mi celou cestu domů básnila kolik pro mě viděla úžasných věcí, že by mi naplnila další skřín. Asi byla v jiných obchodech než já jelikož já jsem zaregistrovala pouze těch pár věcí, které jsem si koupila. Celkově mě Vaňkovka prostě zklamala a ani jsem nesehnala ty žabky Gisele Bunchen. O nějakém ůložném prostoru pro tužky do školy, kabelce a džínách radši ani nemluvím :/
°°Photos°°

Hlasujte pro mě

24. července 2008 v 11:22 | Coco |  Hlasujte
Málokdy se hlásím do nějakých soutěží tím pádem vás málokdy obtěžuju prosbama o hlasovaní. Ale tentokrát potřebuju vaši podporu tady. Jsem tam jako Coco. Děkuji za každý hlas a připomínám, že já pro své SB hlásnu vždy :)tomuhle se říká psychický nátlak :D

T-shirt with Karl Lagerfeld

23. července 2008 v 12:56 | Coco |  Hot trendy
Žádné znalkyni módních trendů nemůže ve skříni chybět tohle tričko s obrázkem Karla Lagerfelda. Oživí i obyčejné džíny a můžeš si být jistá, že na školních chodbách ani v ulicích nikoho v podobném tričku nepotkáš :)

Prázdninové čtení

21. července 2008 v 18:07 | Coco |  →Book's&Magazine's
Pár titulů z mojí knihovničky, které stojí za přelouskání:

Swatch

21. července 2008 v 18:06 | Coco |  Hot trendy
Stylové, elegantní, dynamické, trendy. Takové jsou hodinky firmy Swatch.Hodinky Swatch už nikdy nesunáte z ruky. Jedině snad abyste je vyměnila za jiný úžasný model téhle švýcarské značky. A pokuď si nepotrpíte zrovna na hodinky má pro vás firma Swatch širokou kolekci okouzlujízí bižu. Musím přiznat, že já Swatch miluju od chvíle kdy jsem poprvé viděla jejich kolekci.
K náhlednutí:

Kachní desatero

21. července 2008 v 18:06 | Coco |  Funny
duckies
1. Miluj kachničky všech barev a velikostí.
2. Nedělej rozdíly mezi normální gumovou kachničkou a kachničkou z kaučuku.
3. Neubližuj jiným kachničkám pokud nechceš aby ony ublížili tobě.
4. Nepokachníš !!!
5. Jezte kopretiny, ale vyvarujte se všech nežádoucích pokrmů, uvedených v knize Genesis of Cachna.
6. Sněte !
7. Žijte tak, aby jste se nikdy nemuseli stydět za své "gagaga".
8. buďte svobodní, protože jen svobodný jedinec může být kachnička.
9. Cti Kachnu svou...
10. Buď KACHNIČKA !!!

21.7. + inzerát

21. července 2008 v 13:20 | Coco |  My Diary♥
1/3 prázdnin je za náma! Depresivní zijštění, asi vyhodím kalendář. Když o tom tak uvažuju tak prázdniny se nesou ve znamení nudy. Alespoň ten poslední týden určitě. Venku hnusně, obchody prošmejděné a moje druhé já na dovolené. Ve dvou se určitě nudit nebudete. Jestli nevíte co s kámoškou dělat, tady máte par tipů:
°°udělejte si navzájem mani a pedi
°°zkoukněte nějaký filmík-z hororů doporučuju P2, z komedií Nesvatbovi a obecně Krajina přílivu
°°co takhle vyzkoušet si všecko co máte ve skříních a nějaké oblečky prohodit?
°°zkuste si práci profesionální vizážistky
°°od čeho máme kryté bazény?
°°vyražte si spolu na nějakou bláznivou komedii nebo krvák Bathory do kina
°°pusťte se do pečení! Zažijete 100% zábavu v kuchyni!
°° prolistujte si všechny staré časáky
Když sleduju celý tenhle seznam připadám si ještě víc osamělá než předtím. Všecky tyhle věci s Kristou děláma a 100% si je užíváme. Jako jsou i další adepti, ale pronudit odpoledne ve společnosti věčně uražené a znuděné Terezy se mi moc nechce. Proto si dávám inzerát:
Hledám milou, nekonfliktní dívku dobrodružné povahy, milující nakupování a módu od 14 let do 18 let z Opavy a okolí pro zábavné prázdninové dny ve dvou. Sourozenci nejsou vítání.
Přece to nemůže být tak těžké najít někoho s kým se nebudete nudit. Někoho s kým si máte co říct. Někoho s kým budete v kavárně nad vanilkovým muffinem drbat kluky. Někoho s kým budete obcházet slevy v obchodech. S kým prošmejdíte parfumérii. S kým strávíte odpoledne s DVD novinkama.....

Školní výlet 2008/photos

20. července 2008 v 18:56 | Coco |  My Diary♥
Článek věnovaný školnímu výletu najdete zde. A ze zpožděním fotky pod perexem.

20.7.

20. července 2008 v 17:39 | Coco |  My Diary♥
Včera jsem měla jet do Brna a možnost jsem měla i dneska, bohužel mi moje plány zkřížili nečekané bolesti a nevolnosti. Nejde ani napsat jak moc mě to štve a že mám chuť vyhodit topinkovač z okna.stress.gif Tak příští týden. Navíc musím zrušit i schůzku s babinkou, kterou jsem neviděla už rok.
Tak alespoň si můžete počíst o žabkách Gisele Bundchen a o módě inspirované tenisovýma klurtama. left.gif
Všem SB jsem napsala komentáře exkluzivně by me. Musím se pochválit, protože obyčejně komentáře moc nepíšu. Vaše blogy obcházím den co den v čase, který mám vyhrazený blogu, ale nemám co napsat. O tom jak u mě probíhají prázdniny se můžete dočíst tady a jak probíhají vaše prázniny se dočtu u vás.smile Ale zase na druhou stranu nedělám scény, když komentáře nepíšete vy. Žádné vymazávání ze skupinky SB vás nečeká takže buďte v klidu.wink.gif Kdybych s váma nechtěla SBéčit tak si vás nepřidávám. Navíc já mám za SB blogy, které mě zajímají i bez komentářů a spřátelím je, abych k nim měla snadnější cestu :)right.gif Pokuď má někdo problém s mou SBéčkovskou nečiností smažte si mě. Chápu vás a uvítám když mi o smazání dáte vedět.
A na závěr malý článeček o zvyšování návštěvnosti. SB Radqa zoufale řeší stav své denní návštěvnosti. Pro podobné návštěvomaniaky mám poměrně nový způsob jak zvýšit návštěvnost. Jde o projekt Blog Friends 2008 jehož cílem je sjednotit blogy a utvořit vlastně takový blogový záznam. Stačí napsat do komentářů odkaz na svůj blog. Svému blogu tím zaručíš větší a budeš mít odkaz na Blog Friends. Proč to nezkusit a nezapojit se k více než tisícovce Blog Friends? Více na http://blogfriends.blog.cz kde najdeš i ikonku Blog Friend, kterou vložíš na svůj blog do menu. upsidedown.gif

Vodní víla Gisele

20. července 2008 v 16:55 | Coco |  Gisele Bundchen
Doufejme, že se venku brzo oteplí a mezitím vyražme na nákupy. Co třeba nějaké sandálky pro slunečné dny? A co takhle rovnou sandálky od Gisele Bundchen? Gisele je tváří jedinečné kolekce modelů dámské obuvi pro volný čas prezentované pod značkou Ipanema G2B. Kolekce nabízí letní žabky v jemných pastelových barvách, s půvabnými vodními ornamenty a průhlednými pásky ozdobenými třpytivými kamínky - vodními kapkami. Nejen, že v těhle botičkách budeš ulicí kráčet jako po mole, ale ještě budeš pomáhat světu.
Ipanema G2B představuje unikátní projekt, který má za cíl podpořit řešení socioenviromentálních problémů týkajících se především zachování základních zdrojů nezbytných pro život na Zemi.
Mimochodem říkala jsem vám už, že tyhle botičky sháním už pěknou dobu? Při první příležitosti se přidají do mé sbírky bot :)
x
x
Tyhle kousky seženete i v jiném barevném provedení (viz. Oficiální stránky G2B). Cena se pohybuje od 320 do 420 Kč.

Game, set, match

20. července 2008 v 15:07 | Coco |  Hot trendy
Dobrá zpráva pro nadšené amatérské i profesionální tenistky. Toto léto se neseve znamení tenisu takže s kurtu můžete vyrazit rovnou do města. Trička s límečkem a sukně do áčka ovládly nejen hřiště, ale i ulice. Adidas a Stella McCartney spojili své síly a vytvořili dokonalou tenisovou kolekci, díky níž bude každá zápas váš. Nebude na škodu když se do tenisového oblečku nasoukáme i my netenistky, které raketu v ruce v životě nedrželi a vyrazíme na kurty okukovat tenisty a tvářit se jako zapálené hráčky, které mají krátkou pauzu. Třeba zrovna v tomhle růžovém tričku a šedých kraťáskách.
http://img.tennis-warehouse.com/ProductImages/ASMDT.pngObrázek “http://img.tennis-warehouse.com/ProductImages/ASMCSB.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zásady šťastného manželství

18. července 2008 v 21:27 | Coco |  Funny
Chcete vedět v čem je základ šťastného manželství? Nemyslím sice, že se nás to všech momentálně bezprostředně týká, ale v budouctnosti to určitě můžeme aplikovat. Nepo dejte pár rad rodičům :)
1. Moje žena a já chodíme dvakrát týdně na večeři do nějaké dobré restaurace. Nejdřív si dáme nějaký aperitiv a potom obvykle místní specialitu. Přitom si užíváme příjemné společnosti. Ona chodí v úterý, já v pátek.
2. Máme oddělené ložnice. Její je v Brně, moje v Praze.
3. Beru svou ženu všude. Ona však vždycky najde cestu zpátky.
4. Když jsem se zeptal své ženy, kam by chtěla jít na výročí naší svatby, odpověděla, že někam, kde dlouho nebyla. Tak jsem jí navrhl kuchyni.
5. Vždycky se držíme za ruce. Kdybych ji pustil, šla by na nákupy.
6. Má elektricky vyhřívanou postel, elektrický mixer, elektrický opékač topinek, elektrickou kulmu, elektrickou troubu, elektrickou myčku nádobí. Jednoho dne povídá: Všude spousta technických vymožeností a já si přitom nemám kde sednout. Tak jsem navrhl, že jí koupím elektrické křeslo.
7. Moje žena mi řekla, že ji zlobí její auto. Prý má vodu v karburátoru. Vzal jsem tašku s nářadím a zeptal se, kde je. Odpověděla, že v rybníku.
8. Nechala si dát v salonu krásy pleťovou masku z piešťanského bahna. Dva dny vypadala skvěle. Pak bahno opadalo.
9. Ráno běžela za popelářem a volala: Stihla bych ještě odvoz? Popelář se jen vyklonil z okénka a řekl: Ale jo, naskočte si!
10. Podle statistik je manželství jednoznačně číslo jedna v příčinách rozvodu.
11. Nemluvil jsem se svou ženou dva měsíce. Nechtěl jsem ji přerušovat.
12. Poslední hádku jsem zavinil já. Když se mě žena zeptala, co je v televizi, odpověděl jsem, že tištěné spoje a prach.

Střelnice nebo nákupní galerie?

18. července 2008 v 21:02 | Coco |  Jak to vidím já
V brněnském nákupním centru Vaňkovka se v pátek dopoledne střílelo. Na místě zůstali dva mrtví lidé. V galerii zasahovali policisté a záchranáři. Střelbě měla předcházet hádka o peníze. Muž zastřelil manželku a pak i sebe.
Dneska se nemůžete cítit bezpečně ani při nakupování. Jako by už nakupování samo o sobě nebylo dost nebezpečné-smrtící jízdy po eskalátorech a bitky o nejlepší kabelky, hrozí vám ještě nějaký flustrovaný manžel, který se rozhodne zastřelit svou ženu a po menší úvaze dospěje k závěru, že všechny ženy jsou stejné a jestli jich bude o pár méně prokáže světu ohromnou službu tudíž vyběhne z restaurace s nabitou postolí chytne vás, nic netuší zahloubanou do úvah co ještě nutně potřebujete a mířící k butiku Ipanela pro ty úžasné sandálky z kolekce G2B a vy už nikdy nedojdete k vnitřnímu uspokojení s botičkama od Gisele. Považte, že přesně tohle se mohlo stát.
A to jsem s maminou uvažovali,že se dneska do Vaňkovky stavíme na narozeninový nákup a táta nás po cestě z Prahy vyzvedne! Konečně nám Jana ukázala k čemu ji vlastně máme. Neměli jsme totiž kam ji odložit takže jsme to odložili na příští týden.
Můžu jenom doufat, že tento čin nebude inspirací pro další manželský pár v době kdy ve Vaňkovce budu odlehčovat police v buticích já s mami.
První odstavec byl vypůjčen ze serveru novinky.cz

17.7. My birthday!

17. července 2008 v 21:49 | Coco |  My Diary♥
A jsem zase o rok starší!
Chytřejší a rozumnější určitě ne, ale o pár gramů těžší určitě. To víte, když celý den rozbalujete bonbón po bonbónu to se nasbírá. Jelikož upřednostňuju dárky na poslední chvilku nejen pro svoje blízké a kamarády, ale i pro sebe ta hlavní nálož darů mě teprve čeká. Tenhle víkend to nakupování asi nevyjde, protože v Brně jsou nějaké závody a nedá se dostat ani tam ani zpátky, ale víte jak se říká-kdo si počká ten se dočká. Takže zatím pár drobností a přání za které všem moc děkuji a příští týden třešnička na dortu. Ono já bych asi stejně nestihla do víkendu vystřízlivět. :D
Ještě se s váma musím podělit o milou raní náhodu-kdysi dávno, když jsem ještě neměla tolik vrásek, jsem z nudy odpoveděla u Kristy na nějakou soutěž v Love Star a dneska ráno mi přišel balíček se rtěnkou Bourjois! Budu jim muset napsat jaká to byla úžasná náhoda a vyhraju určitě cenu za čtenářský dopis. :)
Jo a mimochodem už jsem se s vámi podělila o jednu intimnost ze svého osobního života? Totiž že mám dneska narozeniny i svátek? Tak všechno nejlepší vššem jmenovkyním Martinám i dnešním oslavencům.
Nejsem jenom o rok starší, ale ode dneška i blogová filatelistka. radši česky-sběratelka známek :)

Komentář E-fis

17. července 2008 v 10:36 | Coco |  Oznámení

[5]e-fis, Dnes 10:18

ahoj , taky sním o žurnalistice......ale pouze sním........mám několik znýmých , co se tam hlásili.......když do té školy přišli , evidentně nestačilo 500Kč na zkoušky , lidé se běžně bavili o tom , jakému profesorovi koupí auto........udělej si obrázek sama .........mojí kámošky se též zaptaly při jakémsi soukromém pohovoru, co je ochotna ,,darovat'' . Jinak k tvému stylu........ráda čtu tvé příběhy , přijde mi to jako vytržené z nějaké knížky pro puberťáky ......což tato věková skupina jistě ocení.I kdyžž preferuji jiný druh literatury , ráda si tu na blogu čtu. Jen v té knize budeš muset rozšířit škálu témat, což znamená , psát taky o něčem jiném než je nakupování a móda.Vím , že tě to baví, mě taky ....kterou holku ne ? Ale i v pubertálních románech by se měl objevit alespoň záblesk čehosi , co připomíná skutečné spisovatelství.I já se mám , co učit . Proto neusni na vavřínech a piš , co to dá ! To je nejlepší trénink!
Jelikož E-fis nenapsala žádný kontakt odpovídám touto cestou:
Na naší škole na žurnalistiku myslí poměrně dost lidí. Když z počtu lidí odečtu ty kteří nemají na auto pro profesory nezbývá mi nikdo kdo by byl "dostatečně vhodný". Naštěstí existuje dost lidí, kterým jedno auto probblém nedělá a pro tyhle jsou asi školy tohohle typu. Bohužel pro nás "obyčejné smrtelníky". Abych pravdu řekla stejně si nemyslím, že bych měla nějaké velké šance. To bych auto musela koupit celému učitelskému sboru :). Osobně radši taky zabrousím v knihovně k poličkám s klasikou, ale vzhledem k mému věku (dnesk 16) na úrovni Fukse nebo Hrabala nic nenapíšu. Knížka by byla spíš než jen o módě a nakupování zaměřená na problémy s tkz 'shopaholismem' tj nákupní závislost. Myslím, že se máme co učit celý život. A ono když se tak zamyslím nad tou žurnalistikou-teď jsem mladá a plná ideálu takže si vlbec nepřipouštím možnost, že bych byla celé dlouhé roky někde v redakci jako holka pro všechno. Zajdi, zařiď, dones, ofoť....Nebo psát do MF Dnes kdo zemřel. Každopádně přeji hodně štěstí ať už při studiju žurnalistiky nebo medicíny. Tam se předpokládá, že budu studovat já. Ono ze zdravotnického lycea by to bylo logické :)

15.7.

15. července 2008 v 20:47 | Coco |  My Diary♥
Jakpak si užíváte prázdnin?
Musím říct, že když se ráno vzbudím a kouknu se ven mám chuť zůstat v posteli. To počasí přímo evokuje školní den! Celý svět je takový šedivý. Ulice,obloha...přímo to návádí strčit si čokoládový bonbón do pusiny a přes hlavu přetáhnou peřinu. Ono já bych asi měla začít baštit ty bonbóny, protože velikost mojich kalhot je 34/27 a přetáhnu je přes boky se zapnutým knoflíkem. Až budu příště shánět džíny asi se zastavím v Kenvelo Kids, protože velikosti pod 27 seženete pouze tam. Jaké mám štěstí, že je nová kolekce :D.
Pro ty, které to počasí venku ubíjí stejně jako mě mám super písničku k navození té správné letní nálady. Tak šup do plavek, napustit vanu a k tomu tenhle super song a třeba i nějaký osvěžující koktej. Nezapomeňte i na toho sexy souseda odnaproti!
B Boy Baby-SONG
Kdybych musela na tom počasí najít něco pozitivního asi by to bylo nakupování. Když je venku pěkně je mi líto pobíhat po shopech, ale když je takhle to se nebráním a koupím si něco barevného pro lepší náladu. K hromadě taštiček s logama obchodů džusík Ugo a hned je mi líp. Určitě vyzkoušejte tuhle nákupní terapii a kupte si něco ve svěží barvě zelené nebo oranžové. Nakupní terapie budu mít až nadhlavu poněvadž nás tatínek zítra bere do Ostavy, o víkendu do Brna a příští týden do Prahy.
Kdo rád čte knížky pro snoby a momentálně má knihovnu přečtenou koukněte na blog mojí kamarádky a ponořte se do světa neuvěřitelně bohaté mrchny Samanthy vystupující pod pseudonymem Miss OX. Kdo vyráží dneska na večírek vítá první díl jejího internetového deníčku s názvem "Mrcha na večírku". Blog najdete na www.five-avenue.blog.cz. Upozorňuju, že 1 kapitola + uvítání není čtení na celý večer a někdo se možná bude pekelně nudit.
Užívejte prázdniny ať už ve vaně se sousedem-plavčíkem, s kamarádkama v obchoďáku nebo třeba na 5.avenue se Samanthou :)