Leden 2009

Mazané tipy na první rande

28. ledna 2009 v 18:45 | Coco |  Láska
Chcete, aby se nemohl dočkat dalších setkání už cestou ze startovní schůzky? Takhle si muže okamžitě omotáte okolo pramene vlasů.


Šik pletené hučky

27. ledna 2009 v 18:30 | Coco |  Hot trendy
Zima ještě nekončí tak proč si nepořídit stylovou čepici? Podmínkou je volný střih, který vytvoří skvělou skrýš pro vlasy před zimou :)
Já sama jsem pyšná majitelka takovéhle hučky v ledovém odstínu hnědé.

Srdcová Paříž Stelly McCartney

26. ledna 2009 v 14:00 | Coco |  Hot trendy
Stella otevírá v Paříží svůj nový butik a při této příležitosti navrhla tričko speciálně pro milovníky Paříže (a pokru :))


Největší mrchny všech dob

25. ledna 2009 v 14:00 | Coco |  About Stars
Nám, milým holkám se může zdát, že postrádají srdce. Což je mimochodem anatomicky nemožné. Ale přesto se od nich můžeme lecos přiučit...Sobotní cestovní horečka / 24.1.

24. ledna 2009 v 18:20 | Coco |  My Diary♥
,,Jakto, že máš tak krátké lyže?" ,,Je mám složené ne?!" :D

Tahle věta mě napadla hned v okamžiku kdy jsem ráno otevřela oči. Musela jsem se začít smát. Ani už nevím kdo ji zhruba před rokem vyslovil. Pořídila jsem si totiž takové ty krátké lyže, které někteří znají pod názvem Snowblade. Na klasických lyžích jsem elegatní styl nevypilovala ani za 2 roky a na "blejdech" to jde samo. Taky rychleji jezdí a ve frontě na vlek vám je nepošlapou nedočkaví lyžaři. A jenom tak mezi náma-báječně mi ladí s bundou a kalhotama a mikině :D.

Nemůžu se dočkat rána, ale musím se s váma rozloučit. Měla bych celý týden dojem, že jsem něco zanedbala. Něco co je pro mě důležité. Uklidila jsem celý pokoj a málem jsem sebou sekla, když jsem z pod postele odkuď jsem vytahovala kousek čokolády, který mi tam spadla včera večer, vytáhla čokoládu s prachovou polevou. I když to byl spíš prach s kousky čokolády. Taky jsem ze školní tašky vytáhla svačinu ze září. A překonala sama sebe, když jsem odolala napsat H. něco tak báječně drzého až bych se sama červenala. A já se nikdy nečervenám bez pomocí tvářenky.

Nedočkavostí nemůžu ani racionálně uvažovat natož psát takže to radši ukončím. V nejlepším se má přece přestat?! Takže se tady mějte fajn, začněte shánět kousky z jarních kolekcí a až se vrátím tak si spolu skočíme do kina na nový film Marie Polědňákové, autorky boždské komedie ,,S tebou mě baví svět" , ,,Líbáš jako bůh".

Nezapomeňte si pustit písničku...

20. ledna 2009 v 19:21 | Coco |  My music
...na konci menu, pod miniaturama mých fotek. Tenhle song zazněl ve filmu "Stmívání,, a určitě se vám při něm bude líp číst :)

To je pro dnešek vše díky akutnímu nedostatku času!

Pondělí bez šneků, ale s držkopádem a datem 18.1.

19. ledna 2009 v 19:17 | Coco |  My Diary♥
Photobucket


Držkopád se týká mojeho příchodu do třídy. 4 dny jsem neviděla svoje školní kamarádky a navíc jsem šla pozdě a nemohla v našem ústavu najít třídu, kde se měla konat sociologie. Když jsem konečně o 1000 kroků víc zahlídla víc známých tváří razným krokem a širokým úsměvem jsem vykročila správným směrem. No spíš vyběhla než vykročila, protože už bylo vážně pozdě. Jenže já nejsem zvyklá zvedat nožičky, když vcházím do dveří a zrovna v 317 mají práh. Jednoduchá rovnice u které je naprosto logický závěr. První 2 minuty jsem zvažovala zda by nebylo lepší zůstat ležet na zemi a jenom se po 6. hodině nechat otáhnout školníkem.

První část titulku směřuje k mé oblíbená a již tradiční školní svačině skládající se ze svačiny od maminy a 2 skořicových šneků, které si kupuju ve školním bufetu. Divím se, že si stále držím svých 54 kilo. Možná máme porouchanou váhu. Ať je to jak chce svých šneků se nezvdám. Alespoň ne dobrovolně. Dneska měl hol šnečí svačinu někdo jiný.

6. hodinu proběhlo velké zkoušení ze kterého jsem si odnesla 1, kterou si ale nemám kde zapsat, protože můj průkaz určen pouze studentům je již delší dobu nezvěstný. Navíc jsem si konečně uzavřela biologii na 1 na vysvědčení. Po 2 stránkovém zápisu o rovnicích fotosyntézy nám chtěla učitelka pustit jistě zajímavý a studenty vysoce ceněný film k tématu. Bohužel k nám zrovna přilouval Kryštof Kolumbus vodovodním potrubím a rušil tím signál. Video se odložilo na neurčito, napsaly se další 3 stránky o fotosyntéze a Kryštof nás znechucen opustil. Nejspíš odešel pátrat po dalších zatím neobjevených zemích.

Odpoledne jsem už strávila vcelku poklidě nejprve s fyzikou a dopisováním sešitů a později s Kristýnou.

A momentálně jsem se dočetla, že Roberta Pattinsona zařadil časopis People na seznam nejvíc sexy mužů na 13. místo. A podle průzkumu se zjistilo, že od doby, co natáčí Twilight v roli upíra Edwarda Cullena je čím dál tím více sexy. Těšíme se na druhý díl :)

Usmrkaná sobota s datem 17.1.

17. ledna 2009 v 18:56 | Coco |  My Diary♥
Jak hlásá titulek jsem nemocná. Od středy kdy jsem ještě šla do školy a doufala, že začínající chřipku vychodím jsem nevytáhla paty z domu. Vlastně vytáhla, když jsem si šla vyzvednou dolů k pošťákovi dárkový balíček, který jsem dostala k předplatnému JOY, které jsem dostala jako Vánoční překvapení od mamky. Zvládla jsem i středeční dramaťák a zcela změnila charakter princezniny chůvy Huberty. K obrazu svému. Hrát střelenou bytost mi půjde líp než upjatou dámu středních let. K pekelné rádky Bellialii jsem se zatím nedostala.

Aktuálně se snažím nepotlipat si pyžamo vanilkový a čokoládovým duo pudinkem a k tomu píšu tenhle článek a čtu článek s Colinem Firthem. Ten článek vám tady dávat nebudu, protože je nudnější než by se slušelo. Později si pustím Krok za krokem a budu si užívat sobotní večer. I přesto, že se mi kapesník lepí na nos namazaný speciální mastí proti odřeninám.

Na jednom nejmenovaném blogu jsem si přečetla jakýsi komentář, že autorka má absolutně o všem přehled. Proč mi to nenapíšete taky?! :D Netvrdím, že mám přehled absolutně o všem, ale zase si se mnou můžete promluvit o urychlovači částic a Golgiho aparátu :D. Většinu písniček mám tak o 2 týdny dřív než se z nich stanou nejhranější hity. Ve škole tyhle mé kvality ovšem učitelé moc neoceňují. Blíží se vysvědčení a tak se každý musí pochlubit jedničkama, nejhůře dvojkama. Mě se tohle vyhýbá, protože moje vysvědčení rozhodně na chlubení rozhodně není. Slibuju, že příští pololetí se vyhnu závěrečným 3.


Coco Chanel•one flower dress

16. ledna 2009 v 11:47 | Coco |  Módní návrháři
Tyhle šaty z roku 1927 jsem si zamilovala na první pohled v konkurenci asi dalších 100 šatů. Co mě na nich tak uchvátilo to sama nevím, ale jisté je, že žít v době kdy se psal rok 1927 tyhle šaty nesundám celé jaro.
Nudně se nudím / 3.1.

3. ledna 2009 v 18:27 | Coco |  My Diary♥
Celé dopoledne jsem dneska proležela, projedla a pronudila. Z pokoje do pokoje, z postele do postele. Při obědě jsem se dopustila faux-pass, když jsem seděla v kuchyňi jenom s mámou a masem na špejli (teď si nevzpomenu jak se tomu vlastně říká) (to maso teda spíš leželo než sedělo). Z nudy a nedostatku slov jsem prohodila s pohledem upřený na misku s jakousi omáčkou před sebou ,,které čuně napadlo smíchat majonézu a kečup?". Byla jsem si 100% jistá, že podobnou směsí by mohl přichutit svůj talíř jedině táta, který má chutě jako těhotná žena nebo mladší sourozenec, který žije podle hesla ,,dobré prase všecko spase". Máma na mě upřela pohled, zvedla se a na odchodu ode dveří jenom odfrkna ,,to jsem udělala já a je to moc dobré"". Takhle tedy skončil můj pokus o konverzaci. Odpolede jsme s Kristou sepisovaly seznam pozitivních věcí na rodiných nákupech-

1. Oběd v restauraci. Doma vás neobslouží sexy číšník a pokuď ano nejspíš je načase zkontrolovat změnu rodinných poměrů od doby vaší minulé kontroly.

2. S nejvyší pravděpodobností se vaše máma "ztratí" vašemu tátovi a svému manželovi čehož můžete chytře využít. Vyhledáte oba zvlášť a každému si řeknete o určitou sumu. Takhle koupíte 2x více věcí než kdyby vaši rodiče plnili manželský slib a stáli spolu v dobrém i špatném obchodě.

3. Než vaše máma oběhne s tátou obchody ve kterých mu odložila košile, ponožky, svetr, kravatu v různém pořadí stihnete si dát v klidu kafe a sachr.

4. Mladšímu otravnému sourozeni se ztatíte z dohledu rychleji než doma.

Což mi připomína, že máma plánuje už delší dobu výlet. Buď budu mít volnou neděli zítra nebo příští týden. V neděli se totiž vždycky věnuju studentským povinostem a uklízím pokoj takže se nezúčastním.

Po seznamu jsme jenom ležely a nudily se ve dvou. Už tu školu potřebujem jak Felix svojí látkovou myšku. Včera jsem totiž absolvovala povinou návštěvu u babičky v Kylešovicích, která je hrdá majitelka šedého kočičáka Felixe. Z nedostatku lepší zábavy jsem si s kocourem hrála na myšku což odnesla moje sestra. 3 kočičí škrábance na ruce je odradili od pokračování. Babička dělá z Felixe superkocoura, ale včera nejspíš neměl svůj den, protože než jsme odešli zalezl pod gauč. Se slovy ,,Felixku, chytej myšičku" jsem ho hledala po celém obyváku a začala se přiklánět k možnosti, že přede mnou použil jako uníkový východ komín, když vystřelil zpod sedačky a v zatáčce do kuchyně brzdil všema drápama. Felix byl totiž po hodině hry jako divoký pes Dingo a šel i na babičku, která ho chtěla poškrábat. Na její reakci ,,to jsem já Feli" když se na ni rozdivočený kocour vrhnul jenom tak nezapomenu.

Chtěla jsem si zvednou náladu, tím, že budu chvilku surfovat po internetu nebo něco vyrábět, popřípadně se budu věnovat blogu. Nechutný bulvár hned na začátku mi moc na náladě nepřidal. Opravdu nejsem jako většina národa, které zajímá kdo s kým, která zase ukázala prso, co vyváděla Agátka nebo co nového si pořídil Mareš. Lituju omezenost lidí, kteří tohle píšou a ještě víc omezenost lidí, kteří to čtou.

K výrobě grafiky jsem se nedostala. Nenapadlo mě nic co bych mohla tvořit.

Zkoušela jsem ještě přivést iPod k rozumu, ale po půl hodině bez výsledku jsem to vzdala.

Ani psaní mě nijak zvlášť nechytlo, protože mám dojem, že píšu bláboly bez začátku a bez konce. Tak snad se z toho vyspím.

Jak na Nový rok, tak po celý rok

1. ledna 2009 v 18:35 | Coco |  My Diary♥
Moje první předsevzetí do roku 2009 - zijstit kdo mamině poradila ať do polívek přidává zeleninovou směs Vega Vega. Díky tomuhle "dobrákovi" máme všechny polívky dochucené, tudíž chutnají všechny stejně (rozumějte hnusně) a je uplně jedno jestli jde o krupičkovou nebo hovězí s kapáním. Předsevzetí z pořadovým číslem 2 - nějak nenápadně zbavit mámu myšlenky, že Vega Vega je to nejúžasnější co může do polívky nasypat.

To máme 2 předsevzetí a to se mě tenhle rituál, kdy si skoro každý ještě v alkoholovém opojení uvědomuje co by neměl dělat a přísahá si, že to následující rok dělat nebude, naštěstí vyhýbal dlouhých 16 let. Zastávám názor, že začít znova můžeme kdykoliv nejenom po divokém Silvestru. Divokém pro toho kdo nezná míru a není pod dozorem rodičů. Osobně takové ty organizované oslavy "a teď se budem všichni bavit" nemám moc v lásce. Bez alkoholu se dneska dovede bavit už jen málo lidí a ráno se budit s kocovinou a s hláškou škodolibé mladší sestry ,,jak na nový rok, tak po celý rok" mě moc neláká. Díky globalnímu oteplování a příšernému televiznímu silvestrovskému programu bych byla pro, aby Silevestr byl den jako každý jiný. Ožrat jako prasata se můžete kdykoliv chcete. A nemusíte k tomu hledat důvod. Vždyť po 3 skleničce už stejně ani nevíte co že to vlastně oslavujete! Za peníze, které utratíme za nejrůznější petardy a ohňostroje bysme se v klidu oblíkli v povánočních slevám. Ve Vaňkovce v Brně jsem si třeba pořídila snové letní šaty a báječnou sukni za cenu kterou bych před Vánocema nechala v Tautumu jenom za ty šaty. Jelikož mám ráda tlumené barvy, které s úspěchem kombinuju, na první pohled jsem se zamilovala do šedé vestičky Phillip Russel. Za cenu vesty bych pořídila krabici ohňostrojů. Na co, když ostatní lidi jsou tak zásobeni? U nás to o půlnoci začalo lítat a třískat tak, že i v pokoji se zvukotěsnícíma oknama jsem se cítila jako by mi pod postelí někdo hrál serenádu na vlnitý plech.

Poslední dobou začínám pozorovat, že mám sklony k zalíbení po prvním pohledu. Z kina vycházím se zasněnýma očima a přáním, že pod Vánočním stromečkem musím bezpodmíněčně najít Edwarda ze Stmívání. Z obchodu mě máma musí násilně odvlíknout od chlupatých bílích kozaček Versace. A když jdu k milému tmavovlasému prodavači pro radu co s Ježíškovým iPodem vycházím ven s jeho telefoním číslem ovšem u počítače nepozoruju žádný pokrok co se týče iTunes, který je pro iPod naprosto nezbytný. Budu se muset přihlásit do nějakého kurzu "Překonejte část puberty, kdy milujete absolutně všechny a absolutně všechno".

Večer si nezapomeňte pusit na ČT1 Václava, abyste mi potom mohli osvětlit momenty, které nepochopím. A později přepněte na Novu a bežte krotit hory. Snímek Zkrocená hora miluju tak, že se budu dívat v pořadí už asi po 4.

Užívejte si poslední dny volna pokuď ještě chodíte do školy a pokuď ne tak litujte, že jste se neučili hůř, abyste mohli společně se studujícíma "normálního" věku zasednou do lavic až v pondělí.