Božská H20

15. února 2009 v 17:01 | Coco |  Škola
Sklenice vody IHNED podpoří myšlení a pozornost, ale zejména tvořivost. Když někde váznou rozhovory, může sklenička vody uvést zase všechno do pohybu. Když jde o učení nebo o zkoušku, může voda udělat skutečné zázraky.

Pití vody nám nepřináší energii, ale aktivuje již přítomnou energii, uvolňuje nás od stresu a podporuje tvořivost. Způsobuje, že myslíme jasněji. V situacích, kde jsou vysoké požadavky, si můžeme zachovat rovnováhu. Cítíme se osvěženi a vitální. Lidské tělo se ze dvou třetin skládá z vody. Voda vede elektrickou energii a řídí mimo jiné i fyzikální a chemické pochody v těle, které jsou důležité pro to, jak se v životě energeticky projevujeme.


Na podporu vnitřních energetických pochodů v těle potřebují dospělí 1,5 až 2 litry vody Pro děti stačí 0,8 až 1,3 litru denně.

Údaje o množství se týkají skutečně jen VODY. Všechny ostatní tekutiny, jako např. čaj, káva, ovocné šťávy atd. jsou potraviny. Musíme je "strávit", než mohou být tělu k dispozici jako čistá tekutina.

Buňky spolu komunikují přes buněčnou tekutinu. Voda podporuje tuto komunikaci a pomáhá tělu udržovat rovnováhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tea Tea | Web | 15. února 2009 v 17:13 | Reagovat

Jejda, já piju jako vodu i čaj. Ale tak když je neoslazenej...to je jedno:-)

Mě přijde, že jsi skvělá Martina. A s tou povinnou četbou to u mě taky není stoprocentní. Husa bych určitě taky nepřečetla a ani Zola mě nevábí:-)

2 weve weve | Web | 17. února 2009 v 20:42 | Reagovat

hehe:D já toho moc nevypiju... max. 1 litr denně.. vím že je to strašně málo, ale já vůbec nemám žízeň.. o velkách prázdninách jsem totiž byla dlouho nemocná a nějak sem míň pila.. (asi 1 skleničku denně) a zůstalo mi to doteď..ale snažím se to zlepšit :D takže za chvilu to bude zas jako dřív - vezmu sklenku a bude ve mně cobydup :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama