Naprosto příšerný týden...

20. února 2009 v 18:50 | Coco |  My Diary♥
...už je konečně za mnou. Dneska přesně ve 13:30 se za mnou zavřely dveře a zůstanou zavřené až do ponděla. Nebo alspoň do doby než si sériový vrah opatří čip a potom se schová ve škole do kabinetu chemie, aby před 8 ráno v pondělí způsobil naši učitelce na chemii a třídní (beze jména, už se mi to párkrát vymstilo) v jedné osobně infarkt. Pak ji půjdem na pohřeb a následující 2 týdny se budeme zotavovat z toho traumatizujícího zážitku. Tím pádem nám odpadne všechno zkoušení a písemky. Teď ještě sehnat toho sériového vraha nebo alespoň někoho kdo ji navštíví s nějakým miloučkým dárkem v podobě nějakého toho roztoku kyanidu.

To víte ten stresující týden se na mě musel nějak podepsat. Z písemky z matiky mám rovnou pětku, protože se mi povedlo spočítat všechny příklady špatně včetně těch které prý spočítat vůbec nešli. Z písemky z biologie to vidím na 1 popřípadně 2, literaturu tuším na 2 nebo 3 a němčina?! Jako tradičně okolo té 3 nebo 4.

*ab003

Uvažuju jestli učitelka z biologie je tak strašně hloupá a její inteligence odpovídá barvě jejích vlasů nebo je tak chytrá, že se ji nechcou ty táháky řešit. Dneska když se tak rychle zvedla od stolu a běžela směrem k mojí lavici mi zůsobila šok a celou hodinu se mi třásla ruka. Půlka třídy včetně mě s panickým strachem schovavála taháky.

Potom mi v hlavně vrtá jestli se na mojich známkách z literatury, mluvnice a dějepisu nějak nepodepíše ta nepovedená parodie učitelky na tyhle předměty při večerním programu naší třídy na lyžařském kurzu.

Pak se divte, že mám nervy na dranc.

Ale už jsem se sklidnila u JOY a celopokojovým úklidem. Na internetu jsem se dívala na takové ty velké samolepky na zeď. Vybrala jsem si 2, každá okolo 2000. Tak nevím jestli budu mít šik pokoj nebo další jarní střevíce.

Už budu muset změnit nástěnku a design. Obojí už se mi okoukalo. Taky plánuju, že svoje království nějak pozměním. Sundám ty rybky ze stěn a z rožíhače, nakoupím koberečky a polštáře a seženu nějaké ty nálepky na stěnu za normální cenu.

Taky musím přestat tak hrozně utrácet, jenom tenhle týden jsem byla 2x na pizze a 2x na frapé. A ještě v SIXu a v Orsayi. Kdybych přestala chodit do školy ušetřila bych týdně přes 200. Kdybych přestala chodit ven ušetřila bych týdně stovky. Tak doufám, že tohle se nikdy nedostane k očím mé mámy, aby si nespočítala o kolik peněz měsíčně snížím náš rozpočet a nezabarikádovala by mě v pokoji. :D

Na závěr ještě 3 perly. Když nad tím tak uvažuju tak nejsem ani tak plankton jako hnědovlasá blondýna :D. Nebo perlorodka.

V hodině zeměpisu v pondělí. Krčící se za Petrem sedícím přede mnou, abych neviděla učitelku.

,,Myslíš, že mě vidí, když já ji ne?"
Terka ,,Nevím jestli vidí, ale určitě slyší."

O přestávce nabízí Nikol Veronice bonbón. Ona odmítá.

s pohledem na její mega bolák na nose,,Jen si vezmi, teď musíš jíst za 2."

V dějepise jsme se dostali do slepé uličky ohledně jakési diskuze.

Učitelka ,,Podívejte, taky nemůžeme říct jak se jmenoval otec praotce Čecha."
naprosto suveréně
,,No přece Prapraotec Čech."

Asi si z nich udělám náhrdelník :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cocotier cocotier | Web | 20. února 2009 v 19:56 | Reagovat

tak prapraotec čech, jo?!:D :D :D

jinak mám za sebou taky docela hnusácký týden, ale zlividovat stávající učitelský sbor by nemělo cenu, páč by nastoupili noví, ještě protivnější...

PS: Fakt hodně utrácíš, ale alespoň že sis to uvědomila...:)

o samolepkách na stěnu jsem neslyšela, jdu prohledat web:)

2 Tea Tea | Web | 20. února 2009 v 20:11 | Reagovat

Taky jsem měla hustej týden, z francouzštiny jsem dostala dvojku, ale vůči trojkařům a čtyřkařům to teda měla bejt jednička!!!

Taky jsem se odměnila JOY a už se chystám zkusit to líčení a účesy a taky konečně přečíst rozhovor s Robertem Patissonem:-))) A taky jsem se odměnila pár jedničkama a dobrou náladou:-)

Ale těším se v neděli do Prahy, kde kouknu do Muzea kávy a doufám, že taky do nějakých těch hadýrků:-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama