Březen 2009

Viva, la diva!

9. března 2009 v 16:58 | Coco |  My Diary♥
Premiéru máme za sebou. Zaplnili jsme celé divadlo. Ani jsme to moc nezvorali i když jsem měla v neděli deprese, že jsem to totálně celé zkazila. Až dostaneme fotky budete jedni z prvních lidí kromě těch kteří byli v sobotu v divadle, kteří budou mít možnost se pokochat pohledem na mě v úžasném kostýmu. S klouboučkem. Jako nové hvězda na prknech, které znamenejí svět jsem si pořídila i úžasné nové kousky do své garderoby. Božské šaty z dílny Toma Taylora, vílí mentolově zelené šaty francouzské značky Principles petite, svetřík, nugátové tričko a triko krémové barvy. Boty ani jarní kabátek jsem samozřejmně nesehnal. Budu muset spolehat, že v okamžiku kdy přestane zima bude 20° a já budu chodit do školy v šatech a v žabkách. Nebo se jako vykašlu na takové přízemní věci jako jsou boty a dotančím do školy bosa. Snad to naše úzkoprsé vedení nějak překousne.

Punťa zvažuje žalobu na svoji kadeřnici, která mu udělala vskutku učebnicový příklad jak by melír NEměl vypadat.

Mějte se báječně i vaječně, hledejte žampiony svého srdce, kašlete na melíry a já hledám pero a pouštím se do slohovky.

Uklízím, učím se roli, trémuju...

1. března 2009 v 17:10 | Coco |  My Diary♥
...nakupuju, rozčiluju se, že jaro je tady a já nemám žádnou jarní bundu a zatím ani boty, snažím se pochopit chemii, blázním z učení a ráno stojím před natřískaným šatníkem a propadám zoufalství, že nemám co na sebe. Takže v podstatě je všechno jako dřív.

Tenhle týden mám rozpracovaný tak dokonale, že se snad stihnu i najíst. Tuhle sobotu totiž máme premiéru. Když k učení rolí přidám i učení do školy těším se každé ráno na večer.

Pro nedostatek času budu muset ukončit svoje veselé tukání do klávesnice (máma mi říká doktorko :D) a sdělování novinek ze svého života. Musím věnovat akutnějším a důležitějším věcem.

Mějte se fajn a pokuď ještě nemáme jarní oděv jako já na nic nečekejte a vydejte se směrem k nějakému báječnému obchodu.