Červen 2009

Summer time

20. června 2009 v 21:24 | Coco |  Mercredi
Jak už jsem se zmiňovala blogové prázdniny tzačnou o něco třív než ty oficiální, budou ale o měsíc kratší. Uvidíme se tady (popřípadně na novém blogu) v srpnu. Jsem už rozhodnutá, že nový blog bude, tentokrát opravdu jen pro "zvané". Nový blog bude podobný jako MERCREDI v několika posledních měsících. To jest pouze můj osobní zaznamník, chcete-li deník, móda, která se líbí MĚ, a věci které zajímají MĚ. MERCREDIho nechám příštím generacím. Přes rok svého života prostě nemůžu jenom tak vyhodit do internetového odpaďáku.

Nový blog sice ještě není, ale můžete si napsat do komentářu o mou budoucí adresu. Pokuď mi vaše přítomnost nebude vadit adresu dostanete, pokuď nejste na seznamu hostů a nemáte ani vstupenku tištěnou na ručním papíru běžte si číst třeba Svět ženy.

Toť vše, užívejte si prázdniny, oficiální i blogové a pozor na UV záření! Investujte raději do sluníčka v tubě. To sice nehřeje, ale ani nespálí. :)

Ranní káva, jóga, lotosové květy a penisové cukroví

19. června 2009 v 18:51 | Coco |  My Diary♥
Kudrnaté tajemství je pořád tajemství, vrásky mi nepřidělává a v tomhle směru si nemám na co stěžovat. Vedeme různé filozofické debaty a vymýšlíme různé teorie s Mojitem do 3 a je nám blaze. Ohledně penisového cukroví je to jinak než to vypadá a zní, ale je to moc dlouhé vypravění takže si každý představte co chcete než abych to složitě uváděla na pravou míru.

Taky vás musím seznámit s blogovýma prázdninama-z osobních důvodů si dávám volno a na blog se vrátím až koncem červencem /začátkem sprna. Potřebuju se zrelaxovat a vyřešit spoustu věcí. Škola je náročná, potřebuju si odpočinout a naladit se na příští hektický rok. Taky zvažuju založení nového blogu, protože jenom velice nerada cenzuruju to co píšu a cenzura je momentálně nutná kvůli některým návštěvníků.

Už se tady prostě necítím volně a ne poprvé jsem smazala původní článek...

V kloubouku z minulé sezóny a se špatnou náladou

2. června 2009 v 19:42 | Coco |  My Diary♥
Titulek a 1. odstavec patřili k pátku 29.5..

Myšlenky mám černější než obloha za oknem. Ve škole mě vytočila naprosto nejodpornější osoba na světě. Vlastně hned 2. Musela jsem si dát velkou zmrzlinu a říkat si, že mě holka s vizáží lesbické vězenkyně nemůže rozhodit. Označila mě rušivým elementem. Když se totiž podívám směrem, kterým ona dotyčná sedí jsem natolik rozrušená, že jsem jenom krůček od onoho rušivého elementu. První 2 hodiny stály za houby kvůli učitelce, kterou bych nejraději zašila do vycpaného mědvěda, kdyby teda naše škola nějaký exeplář medvěda nutně potřebujícího výplň měla v inventáři. Jak já tu ženskou nemusím! Ona mě taky ne, tak doufám, že z jiného důvodu, než že pravidelně navštěvuje moje stránky. No jo, já jsem vlastně ten rušivý element. Teď už chápu. Měla by mě zařadit do výkuky mezi osvícence.

Kudrnaté tajemství je majitelem šedého kloubouku z minulé sezóny. Něco takového bylo pokládano za hit, nejspíš proto, aby výrobci zijstili zda vůbec někomu sluší. Nesluší a nikdy slušet nebude. Když jsem ho mírně postrčila správným směrem, to jest ke kontejneru, kde by se za oním klouboukem zavřelo víko a zmizel by ze světa alespoň do té doby, než by ho vyhrabal náš soused zvaný hraboš (přeberte si to jak chcete, nemíním jeho přezdívku komentovat) myslel si, že chválím jeho cit pro módu. Ani mé pokusy, omylem si na kloubouk sednout a tím ho zdeformovat natolik, že bude složit maximálně jako originální tácek na čipsy nevyšly. Když jsem jenom tak zběžně nakoukla do skříně, došlo mi, že bych ji musela celou od základů vypálit. Při představě všech těch úžasných svetrů, košil a džín do kterých bych ho oblíkla mi začali téct slzy. Možná dojetím nad tím, že jsem si uvědomila, že je mi v podstatě jedno co má ve skříni, protože je natolik úžasný, že mít k tomu na nohách ještě boty od Marca Jacobse asi bych se složila blahem. Tak jsem nasadila úsměv a v duchu slíbila, že už budu hodná holka. Vydrželo mi to do rána. Neptejte se proč.

Včera jsem doplnila letní výbavu o kraťasy a originální triko LOVE ME. Taky jsem si vyhlídla letní pantofle u Baťi od Gisele. Zítra si je prozkouším a rozhodnu se, které si vezmu.