Září 2009

Tak nějak málo tančím, zpívám, brečím, líbám...

30. září 2009 v 20:00 | Coco |  My Diary♥
Tančím celkem dost na mé poměry. Mám totiž každé pondělí od 20.00. do 22.00. taneční. Takže dělám tany tany a snažím se nezabít Bobra (můj tanční partner, opravdu dlouhá historie). A samozřejmně se usmívám na všechny kolem. Pak se totiž lidi nesoustředí na to co dělám od kolem dolů :D. Ale zato mám krásné francouzské šatičky, které se u nás nedají sehnat. A krásné střevíčky. A pak ještě jedny šaty, které mi nejsou tak sympatické jako ty 1.. A taky mám krásné nové šaty do divadla ze Zary. Už se těším až vyrazím s Nikol popřípadně s Miroušem na nějakou klasiku hodnou zápisu do kulturního deníku.

Zpívám taky v celku dost. Každý večer ze se sprchy lidnou libé tóny mého oblíbeného songu Human od Killers. A jen tak pro pořádek na Super star se nedívám, nikdy jsem se nedívala a dobrovolně se nikdy dívat nebudu. Mám alergii na pořady tohohle typu. A taky na pořady typu Vyvolení. Velký bratr se dívat může, ale já radši konečně sednu nad učebnice a připravovaný článek do MF DNES.

Kam až mi paměť sahá (tak někdy k začátku září) jsem nebrečela. Rozlité mlíko nemá cenu ředit vodou s příchutí soli. 9 z 10 doktorů schvaluje :)

Než se dostaneme k líbání musím se omluvit, že jsem s nový blogem moc nepohla. Je založen a pokřtěn šampaňský, ale po extra dlouhém článku, který se smazal dřív než jsem ho stačila zveřejnit jsem dopila zbytek šampáňa, abych neroztřískala počítač a šla spát. Ale bude. Co nejdřív. Teď vážně nestíhám, mám toho moc. Písemky, učení a domlouvání vhodného termínu na kafíčko. Plus můj článek na téma krize české politiky. Nemám ještě ani čárku.


Co nejdřív se Vám ozvu, těm oblíbeným na blog s novou adresou :)