Listopad 2009

I Audrey Hebpurn veděla, že u Tiffanyho se Vám zkrátka nemůže nic zlého stát

21. listopadu 2009 v 18:25 | Martina |  My Diary♥
A já jsem konečně zijstila, že by mi blogování chybělo. Ale rozjíždět nový blog se mi nechce. Možná i chtělo, ale nedostává se mi času. Když se konečně trhnu od školních poviností chci si na netu upéct pana Božského a prohlídnout si kolekci Kate Moss pro Topshop. Takže zůstanu tady. Jsem prostě líná. Musím se i přiznat, že nový blog už jsem založila, ale zapomněla adresu i heslo.

Skvěle jsem se zasmála u jakési amatérske soutěže "Hledá se fotomodelka". Ale přece jenom se mi 1 líbila. Při nakupování by jsme se asi nezhodly, ale tak sympaticky se usmívala tak jsem ji dala hlas. Nevím proč si tolik holek myslí, že když budou dělat do objektivu "kačera" budu vypadat jako by svoji fotku vystřihli z Vogue. Možná je to nějaká nemoc. Epidemie na kterou je neslušné ukazovat, jelikož touhle zvláštní deformací trpí povětšinou děvčátka (ale i chlapci) od 10 do 17 let a jsou tudíž v citlivém věku, kdy by se jich taková poznámka mohla dotknout?!

Ve škole přežívám. Chřipkové prázdniny v nedohlednu. A času do konce moji sázky povážlivě ubývá. Nevím jestli jsem psala o jakou sázku jde, ale vzhledem k neanonymitě internetu si vysvětlení nechám radši až na později.

Chystáte se 26.11. na Nový měsíc? Vzpomínám si jak jsem minulý rok seděla v poloprázném sále a sledovala premiéru Stmívání. Celé 2 hodiny. Soustředěně. Byla jsem si naprosto jistá, že to bude hit. A teď mě možná mrzí, že jsem měla pravdu. Miluju ty snímky, které nestojí za zmínku příšernostem typu Dívka, Bravo a nějak se mi nechce zařadiot se do skupiny vřeštících puberťaček v tričku s Robertem. Možná nepůjdu. Mezi kamarádky jsem rozšířila označení "Edward" pro dokonalého muže, protože "pan Božský" mi přišel dobrý už leda pro vrstevnice Carri, Samanthy, Mirandy a Charlotty. Ale nic proti nim. Mám ráda tyhle holky i s jejich vráskama.

Máte už seznam pro Ježíška? Doufám, že jsem nezapomněly napsat i položky slona a 3 opičky. Něco mi říká, že cirkus Berousek je už passé :D.

Já chci letenku do New Yorku 1. třídou a zákaznickou kartu Tiffanyho. Věřím, že duch Holly G. ještě pořád okukuje s latté a croisnatem jejich novou výlohu.

Kdybyste mi chtěli udělat Ježíška tady je pár "drobností", které bych ocenila:

1. šáteček od Louise Vuittona, který najdete tady
2. přívěšek na mobil Louis Vuitton, který se nachází tady
3. jakoukoliv kabelku od Marca Jacobse (jakoukoliv, protože Marc ošklivé kabelky prostě nenavrhuje. No, nasvrhujé, ale je malá pravděpodobnost, že se střefíte zrovna do té příšerné. Pokuď máte oči. A já věřím, že máte, protože tenhle seznam v braillově písmě neexistuje.
4. malé černé od Chanela
5. koktejlový prsten od Bvlgariho
6. džíny od Viktora a Rolfa
7. pudr Le Prisme značky Givenchy
8. psaníčko Fendi
9. večerní střevíčky Jimmy Choo
10. svojeho vlastního Pana Božského/Edwarda (ne s perníku!) podoba s Colinem Firthem/Adrianem Grenierem vítána :)

A slibuju, že je otevřu až 24.. Mimochodem stromeček máme laděný do červena kdybyste chtěli sladit balící papír s naší dekorací. Je to žádoucí. :)

Okraje se, kterýma jsem si tak hrála se mi prostě nenahrajou. Překročen počet obrázků. Ale ony nejdou smazat! :(