Prosinec 2009

Už teď se těším na léto, až budu moct konečně vyvenčit svou dnes zakoupenou halenku

28. prosince 2009 v 21:02 | Coco |  My Diary♥
Myslím, že do léta nevydržím a půjdeme se blíže seznámit ještě do začátku nového roku. Vrstvení stále letí (alespoň co jsem se dívala naposledy :D). Jsem tak nadšená, až mě začína svědit dekolt a krk (neklamné znamení opravdu VELKÉHO nadšení). Já si vlastně k té halence koupila i džíny a mám v plánu se v nejbližších dnech zastavit i pro ty vintage korálky a šedou pletenou pelerínku. Ono i to flitrové bolerko nebylo k zahození... :D

Až teď mě napadá, že vy vlastně ani nevíte co mi bylo "naježeno" pod stromeček! I přes přesvědčení mých rodičů, že bych měla zaopatřit rodinu a pod stromečekem najít drahé kamení (ne diamanty, ale uhlí (diamant je vlastně vybroušené uhlí, že?!)) ke mě byl Ježíšek schovívavý a štědrý. Nejspíš má sám slabost pro sex, drogy a rocken roll :D (ve skutečnosti pácham méně hrůzné činy, ale tohle vyzní líp než chorobné útracení a snaha přivés rodinu k bankrotu :D).

Největší radost pod stromečkem jsem měla z puzzle obsahující 600 dílků ze kterého složíte globus, kterým byla obdarována má mladší sestra. Do Silvestra má o zábavu postaráno a moje ELLE zůstane tím módním barbarem neposkvrněno (velice ráda systematicky ničí mé časopisy).

Ze školy mám rozkaz přečít Madame Bovary. Jak já tu ženskou nesnáším! Obyčejná coura, která neví co na sebe navléct za peníze svého manžela a přitom ho neustále otravuje a on, chudák by ji snesl modré z nebe. Hm, vlastně to je můj příběh když za nešťastníka Bovaryho dosadíte mé nešťastné rodiče. Stejně ji nesnáším. Víte, mě ani tak nevadí ta kniha jako již zmiňovaná Ema Bovaryová. Ale chápu, že napsat knihu nesoucí název Paní Bovaryová bez postavy paní Bovaryové jaksi nelze.


Nějak jsem se ze Štědrého dne přemístila do součastnosti a nepochlubila jsem se o jsem vlastně dostala:

1. hodinky Swatch (miluju je)
2. mobil Novia Supernova (ten vysouvací :D) ke kterému mu prostě nepasuje ten přívěšek, který jsem zakoupila speciálně pro ni. Nejspíš skončí na jaře na klíčích. Moje specialita je měnit každý měsíc image svých klíčů. Podle roční doby a momentálního rozpoložení. Svěží zelená příjde na řadu někdy kolem dubna. V součastnosti jsou černé a efektní mašličkou a přívěškem roztomilého ďáblíka- mé alterego :).
3. lesk na rty v disko kouli (bude se dobře hledat v kabelce)
4. pletené šaty (které jsem vyškemrala už v listopadu, ale oficiálně měly být pod stromečkem)
5. kabelku z Manga (stejný případ jako položka číslo 4.)
6. diář (nádherný kočičí z Marks&Spencra)
7. ostře růžový propínací svetřík z H&M
8. sukně alá pravá blondýna (od teď pravá brunetkovská :))
9. tričko s ovečkou z Benettonu
10. sada péče o ruce ze Sephory
11. poukazku na nákup do Sephory (nejspíš si pořídím nové šťetce)
12. fialová mikina
13. úžasný náhrdelník na léto
14. klasické pudrově růžové tričko z JC (jeans club)
15. vzorované punčošky
16. ponožky a papučky do postele (z toho úžasně heboučkého materiálu)


Jestli jsem dostala ještě něco dalšího už si nevzpomínám a seznam jsem už dávno někde založila. Nejspíš do nenáviděné Mrs. Bovary.

Za odměnu mi napište co hezkého jsem dostali vy. Budu se těšit na inspiraci co si ještě pořídit :)

A nezapomeňte, že Vánoce nekončí Štědrým dnem, ale s 1. jarní kolekcí a posledními zimními slevami :)

Au revior! :*